Grupa uczniów z klas I, II i III Technikum ekonomicznego, w dniu 10.06.2014r., uczestniczyła w wyjeździe do Krajowego Rejestru Długów we Wrocławiu na zaproszenie Pani Moniki Bekas – pełnomocnika zarządu ds. Edukacji i dyrektor Akademii KRD. Uczniowie poznali zakres funkcjonowania Krajowego Rejestru Długów, zwiedzili przedsiębiorstwo oraz odbyli szkolenie na temat: ”Ryzyko działalności gospodarczej” – przeprowadzone przez Panią Monikę Bekas, potwierdzone certyfikatem. Zajęcia były bardzo ciekawe i przeprowadzone w atrakcyjnej formie.

Podczas wizyty ogłoszone zostały również wyniki szkolnego konkursu „”Ryzyko działalności gospodarczej”, któremu patronowała Akademia KRD. Dyplomy i nagrody wręczył prezes Rzetelnej Firmy – Pan Waldemar Sokołowski. I miejsce w konkursie zajęła Agata Wypchły – nagroda – tablet, II miejsce – Anna Siuręga – mini tablet, III miejsce – Angelika Krawczyk – MP3. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy realizacji pomysłów biznesowych i samych rzetelnych kontrahentów.

 

Dodaj komentarz