29 kwietnia 2022 to ważny dzień dla naszych kochanych absolwentów. Dzień, który mamy nadzieję zapamiętają na długo i często będą go wspominać. A mowa o 68 uczniach klas czwartych, którzy dzisiaj po raz ostatni weszli w progi szkoły jako uczniowie. To dzień pełen emocji, bo wszyscy jak jeden mąż ukończyli technikum kształcąc się w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista oraz technik pojazdów samochodowych.
Gościem honorowym uroczystości był Starosta oleśnicki pan Sławomir Kapica, który wręczył pięciu absolwentom stypendia Starosty oleśnickiego za bardzo dobre wyniki w nauce. Nikodem Dziedzic, Piotr Mierzwa, Zofia Nowak, Wiktoria Pańczyszyn oraz Paula Smorawska – to uczniowie, którzy uzyskali średnią z czterech lat nauki powyżej 5,0 i otrzymali wspomniane stypendia. Serdecznie im gratulujemy – jesteśmy z Was dumni.
Były też podziękowania dla tych, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych – to spora około 20-osobowa grupa. Były pamiątkowe zdjęcia, podziękowania, życzenia, część artystyczna, łzy wzruszenia i motto na przyszłość, że „warto być przyzwoitym” – tego życzmy Wam na dalsze życie.
Technikum kształcące w zawodzie technik ekonomista, którego wychowawcą była pani mgr Renata Żak ukończyli: Buczek Bartosz, Dziedzic Nikodem (z wyróżnieniem), Frohlich Kacper, Gańko Hanna, Grabowska Oliwia, Janic Patrycja, Koźbiał Angelika, Krowiorz Martyna, Kupczak Emilia, Malinowska Oliwia, Markowicz Marlena, Mervaillie Vanessa, Mierzwa Piotr (z wyróżnieniem), Mordarski Jakub, Moskwa Aleksandra, Nawrot Michalina, Nowak Zofia (z wyróżnieniem), Pańczyszyn Wiktoria (z wyróżnieniem), Popielska Martyna, Poręba Rafał, Ratajczak Beata, Rosiak Aleksandra, Smorawska Paula (z wyróżnieniem), Sobolewska Bożena, Szewczyk Gabriela, Śliwińska Sara, Urbaniak Martyna, Wałek Sebastian.
Technikum kształcące w zawodzie technik logistyk, którego wychowawcą była pani mgr Anna Mak ukończyli: Brodziuch Maksymilian, Cudniewicz Aleksander, Czarnasiak Damian, Drabczyński Radosław, Faron Wiktoria (z wyróżnieniem), Ferdynus (z wyróżnieniem), Mateusz, Geburek Weronika, Genczelewska Patrycja, Hodyjas Zuzanna, Kapica Dawid (z wyróżnieniem), Król Marika, Kuropka Albert, Kusio Jakub (z wyróżnieniem), Kwikert Zuzanna, Lemiesz Maksymilian, Misiak Marcin, Przybyłek Damian (z wyróżnieniem), Sikora Adam, Skrobek Mateusz, Szumski Jakub, Tomaszczyk Pascal, Tumińska Oliwia, Ulok Adam, Wojtasik Klaudia, Wysota Damian, Zawierucha Emilia.
Technikum kształcące w zawodzie technik pojazdów samochodowych, którego wychowawcą był pan mgr Bartłomiej Porzucek ukończyli: Baraniak Filip, Budzowski Hubert, Hliwa Grzegorz, Kasperski Jakub, Kędzia Wiktor, Krzemiński Filip, Malarz Kacper, Mikulski Alan, Ogonowski Dawid, Puchała Dawid, Trzewik Sergiusz, Warkocz Bartłomiej, Wysocki Mateusz, Żak Jakub. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!