Dzisiaj 30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas czwartych kończą swoją edukację w naszej szkole. To ogromny sukces zważywszy nie tylko na obecną sytuację pandemiczną. Trzeba wiedzieć, że poziom trudności kształcenia w technikum, gdzie bardzo ważne są (oprócz przedmiotów ogólnokształcących) także dyscypliny związane ze zdobyciem zawodu – to nie lada wyzwanie. Tym bardziej cieszy fakt, że aż 9-ciu uczniów uzyskało bardzo wysokie wyniki w nauce i Stypendium Starosty Powiatu Oleśnickiego. Wśród nich znalazło się 6-ciu logistyków: Aleksandra Dzikowska, Angelika Krawczyk, Eliza Kapica, Natalia Ślak, Patryk Borycki, Kacper Kowalski oraz 3 ekonomistki: Alicja Stojek, Justyna Lenda oraz Joanna Kluz. Wręczenie świadectw oraz nagród i stypendiów odbyło się w nietypowych jak dla szkoły warunkach – z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i trzymamy kciuki na egzaminach maturalnych.