W dniu dzisiejszym po raz ostatni spotkaliśmy się w tak szacownym gronie…nauczyciele oraz tegoroczni absolwenci. Cieszy fakt, że wśród kończących szkołę były osoby zasługujące na szczególne wyróżnienie. Mowa o tych, którzy otrzymali świadectwo z „czerwonym paskiem”: Aurelia Bryłka, Mateusz Perwenis, Marcin Zagrodnicki oraz Patryk Dobin.
Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/2019 technikum ZSP w Sycowie ukończyli:
Klasa 4TE (technikum ekonomiczne – wychowawca pani mgr Marzena Łatka)
Adamczyk Bartosz, Bryłka Aurelia, Graczyk Katarzyna, Grzybowski Mateusz, Kasztan Klaudia, Kowalewska Julia, Łebzuch Justyna, Mieszała Agata, Misiak Dominika, Pańczyszyn Wenesa, Pawlak Dominika, Perwenis Mateusz, Stolarek Jakub, Szmaciński Kacper, Sznajder Jakub, Świderska Aleksandra, Zagrodnicki Marcin;
Klasa 4TL (technikum logistyczne – wychowawca pani mgr Beata Śliwińska)
Bednarek Hanna, Byś Marcin, Dębny Rafael, Dobras Eliza, Domżalski Krzysztof, Gotkiewicz Izabela, Gudra Adrian, Hodyjas Klaudia, Horaczy Weronika, Idczak Aleksandra, Idczak Tomasz, Jasiak Michał, Kiełbik Kacper, Krzywańska Blanka, Kupczak Mikołaj, Kurakowska Anna, Lulkowska Dominika, Marczak Natalia, Matura Arkadiusz, Moś Agnieszka, Rogalińska Wiktoria, Sokalska Roksana, Wiernicki Rafał, Wyrwas Maciej;
Klasa 4TM (technikum mechaniczne – pan mgr inż. Radosław Wdowik)
Brodacki Hubert, Burdek Bartosz, Dobin Patryk, Domański Adrian, Florecki Przemysław, Gotowski Dawid, Grzejdziak Kacper, Kiecka Mateusz, Kremza Denis, Krzysiek Maciej, Kuświk Paweł, Łusiak Dominik, Mieszała Szymon, Pluta Kacper, Siwiński Damian, Skałubiński Kacper, Stępień Justyn, Tajak Filip, Tomaszewski Ariel.