W ramach kolejnej odsłony akcji „Zgrana Klasa” uczniowie mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych 
. Tym razem zadaniem każdej klasy było przygotowanie plakatu z pisankami
. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i kreatywnością tworzyli swoje prace, wykorzystując różnorodne materiały 
. Wspólne przygotowywanie plakatów nie tylko rozwijało pomysłowość, ale także sprzyjało integracji zespołu i wywołało wiele radości
.
Efekty pracy uczniów ozdobiły drzwi do klas, wprowadzając do szkolnych korytarzy świąteczny, kolorowy i radosny klimat 
. Dzięki tej inicjatywie każdy, kto odwiedzał szkołę, mógł poczuć magię Wielkanocy już od pierwszych kroków! 

Wyniki konkursu:
I miejsce – klasa 3TE
Gratulujemy wszystkim klasom zaangażowania i świetnych pomysłów!













