W sobotę 14 grudnia 2013 r. na sycowskim Rynku odbył się jak co roku Zlot Mikołajów.Uczniowie naszej szkoły przygotowali stoisko z własnoręcznie wykonanymi produktami, tj. ciasto, dekoracyjne choinki, stroiki, piękne aniołki z masy solnej, ikonki, kartki świąteczne, bombki. Prace cieszyły się dużym zainteresowaniem. W przedsięwzięcie zaangażowani byli uczniowie prowadzący szkolne miniprzedsiębiorstwa: „TOiOWO” z klasy III Technikum Ekonomicznego – Anna Małys, Anna Siuręga, Agnieszka Wdowik, Martyna Stefanowska, Monika Binek, Pamela Powalska, Karolina Machulska oraz „HabeoAnima” z klasy I Technikum Ekonomicznego – Marcin Liebner, Agnieszka Szyja, Aleksandra Mierzwa, Elżbieta Wiernicka, Patrycja Dubińska, Martyna Garbolińska, Dagmara Gąska, i Daniela Król z I klasy ZSZ. W rolę Mikołaja wcielił się Marcin Liebner, który wzbudzał podziw i respekt u dzieci oraz rozdawał, oczywiście tylko, grzecznym dzieciom cukierki.

Za wsparcie dziękujemy ks. Tomaszowi Płóciennikowi.

Opiekunami młodzieży były: Anna Dąbrowska i Iwona Ilska.

Dodaj komentarz