W dniu 07.12.2014 r. odbył się, jak co roku „Zlot Mikołajów” na naszym sycowskim Rynku. Miniprzedsiębiorstwo „KOPIK” w składzie: Natalia Życzyńska, Weronika Biernat, Anetta Przestrzelska, Natalia Kuś, Patryk Kuhn, Denis Dawidowski, Oliwia Szleszkowska zorganizowało sprzedaż swoich produktów.

Na stoisku naszej szkoły można było kupić m.in. własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, ozdoby na telefon, zakładki do książek, gorącą herbatę oraz piękne aniołki wykonane z masy solnej przez Martynę Stefanowską. Ponadto Martin Karwacki wcielił się w rolę Mikołaja, który rozdawał grzecznym dzieciom cukierki. W specjalnie wydzielonym miejscu młodzież naszej szkoły przygotowała dla dzieci kredki i obrazki do kolorowania z motywami świątecznymi. Kiermasz był udany, produkty cieszyły się dużym powodzeniem.

Opiekunami młodzieży były: Iwona Ilska i Anna Dąbrowska. Podziękowania dla ks. Tomasza Płóciennika oraz Marcina Liebnera za udzieloną pomoc.

Dodaj komentarz