{gallery}/galeria/g_69/1{/gallery}Dnia 12.12.2010 r. na rynku w Sycowie odbył się czwarty Zlot Mikołajów. Nasza szkoła przygotowała świąteczne stoisko, na którym można było nabyć ręcznie wykonane kartki świąteczne, ozdoby choinkowe z masy solnej, makaronu oraz wykonane na szydełku; ponadto piękne stroiki i choinki wykonane m.in.z szyszek, orzechów, a także pierniki i ciastka. Każdy kto spotkał jednego z trzech Mikołajów z naszej szkoły mógł otrzymać przepyszne pierniki. Wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie uczniom serdecznie dziękujemy, szczególnie Justynie Stawickiej, Katarzynie Polan, Indze Matuszewskiej, Justynie Kontek, Lidii Markowicz, Katarzynie Czachor, Patrycji Dyjak oraz Wiolecie Szulc. Opiekunami przedsięwzięcia były panie: Ewa Mencel i Anna Dąbrowska.

{gallery}/galeria/g_69/{/gallery}

Dodaj komentarz