I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Język angielski zawodowy w logistyce i spedycji”.

24 kwietnia 2018 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie, po raz pierwszy zorganizował międzyszkolny konkurs  pt. „Język angielski zawodowy w logistyce i spedycji”. Do udziału zostały zaproszone szkoły z Ostrzeszowa, Sycowa, i Kępna. Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego oraz ustnego. W ramach części ustnej uczestnicy mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną na temat wybranego lokalnego przedsiębiorstwa.

Naszą szkołę reprezentowała grupa z klasy III TL w składzie: Ania Kurakowska, Dominika Lulkowska, oraz Maciej Wyrwas. Jak zawsze nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i zgarnęli miejsca na podium!!!

Gratulujemy I miejsca Ani Kurakowskiej oraz Dominice Lulkowskiej zajęcia miejsca IV!!!