Sukcesem zakończył się wyjazdowy mecz naszych siatkarek. We wtorek gościliśmy na sali Zespołu Szkół w Miliczu. Gospodynie to mistrzynie I ligi z ubiegłego roku i faworyt tegorocznych rozgrywek. Jednak to nasze dziewczęta zagrały na mistrzowskim poziomie pewnie pokonując rywalki 3:1. Mecz rozpoczął się małym „falstartem” czyli przegranym pierwszym setem lecz w kolejnych trzech setach nasze siatkarki dominowały na parkiecie grając na bardzo wysokim poziomie. Przeciwniczki momentami bezradnie rozkładały ręce nie mając żadnego pomysłu na grę z naszą drużyną.

Natomiast kolejny mecz rozgrywaliśmy na sali I LO w Oleśnicy. Po bardzo zaciętym pojedynku nasze dziewczęta uległy oleśnickiej drużynie 3:2. Jest to pierwsza i miejmy nadzieję, ostatnia porażka naszych w tym sezonie.

Skład drużyny:

Martyna Stefanowska, Judyta Kałużna, Dominika Nowak, Kamila Zaustowicz, Sandra Wojtasik, Ada Marczak, Anna Stencel, Agnieszka Muszyńska, Patrycja Marczak, Klaudia Kubiak, Dominika Świderska.

Dodaj komentarz