{gallery}/galeria/g_85/1{/gallery}

Dnia 16 września 2011 odbyła się akcja „Sprzątania Świata”, której hasłem przewodnim było „Lasy to życie- chrońmy je”. Cel akcji to budowanie świadomości ekologicznej młodych Polaków oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Uczniowie pod opieką nauczycieli (pani Joanny Zdulskiej, Pana Bolesława Moniuszki ,Pani Katarzyny Strzeleckiej, Pani Anny Bittner-Mielcarek, ks.Włodzimierza Muszalskiego, ks. Piotra Szkudlarka,  Pana Tomasz Grzesiaka) sprzątali teren szkoły i ulice przyległe oraz ulice w pobliżu parku miejskiego a także pobliski las „Kukułkę”. W akcji wzięła udział duża grupa uczniów z naszej szkoły. Wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się do akcji serdecznie dziękujemy!!
Opiekun Joanna Zdulska
{gallery}/galeria/g_85/{/gallery}