Nauczyciele zatrudnieni w roku szkolnym 2023/24
Błoch-Zdzienicka Magdalena | język angielski, wychowawca klasy 1BWd |
Dudycz Paweł | przedmioty mechaniczne, informatyka, wychowawca klasy 2TM |
Durzyński Dariusz | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 1BWa |
Durzyński Mieczysław | przedmioty mechaniczne |
Durzyński Przemysław | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 1BWb |
Dziwińska-Karaba Bożena | język niemiecki, wychowawca klasy 3TPS |
Frąszczak Małgorzata | wicedyrektor, informatyka |
Gołdyn Agnieszka | religia |
Hanyż Mateusz | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 2BWb |
Ilska Iwona | przedmioty ekonomiczne, wychowawca klasy 1TEa |
Janiszewska Aleksandra | Język angielski, wychowawca klasy 1TEb |
Jaśkiewicz Małgorzata | geografia, wychowawca klasy 4TL |
Jurkiewicz Tomasz | biologia, BHP, wychowawca klasy 1TM |
Karbowska-Krzemińska Kamila | plastyka |
Kopa Elżbieta | język polski, historia, HIT, wychowawca klasy 3BWb |
Kozieł Mieczysław | przedmioty mechaniczne |
Kozłowska-Biela Karolina | Przedmioty logistyczne, informatyka, matematyka, wychowawca klasy 3TLb |
Kulicka Joanna | bibliotekarz, geografia |
Lisiak Justyna | język angielski, wychowawca klasy 2TE |
Łatka Marzena | matematyka, wychowawca klasy 1TLa |
Łukawska Beata | historia, HIT |
Mak Anna | przedmioty logistyczne, wychowawca klasy 2TLa |
Małolepsza Magdalena | przedmioty logistyczne, wychowawca klasy 3TLa, 5TLa |
Mazurek Beata | dyrektor, geografia |
Mencel Ewa | wicedyrektor, WOS, elementy prawa |
Noczyńska-Drozd Izabela | informatyka, historia, HIT |
Nowicki Marcin | religia |
Ochab Anna | wychowanie fizyczne, przedmioty logistyczne, wychowawca klasy 3BWa, 1BWc |
Orlikowska Bożena | przedmioty ekonomiczne, wychowawca klasy 4TME |
Ostrowska Monika | pedagog specjalny |
Peter Magdalena | język niemiecki, wychowawca klasy 5TE |
Piłat Jan | geografia |
Porzucek Bartłomiej | przedmioty samochodowe, wychowawca klasy 2TPS |
Ryś Magdalena | przedmioty logistyczne, wychowawca klasy 1TLb |
Skrobacz Waldemar | HIT |
Sochalec Aleksandra | psycholog szkolny |
Sowa Barbara | język polski, wychowawca klasy 3TE |
Stefanowicz Ewa | matematyka, wychowawca klasy 5TLb |
Paulina Syposz-Ciemny | podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ekonomiczne, BIZ |
Śliwińska Beata | język polski, historia, HIT, wychowawca klasy 5TM |
Świątkowska Halina | matematyka |
Tyra Mirosław | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 2BWa |
Warszewska Beata | pedagog szkolny |
Wawrzyniak Anna | język niemiecki, EDB wychowawca klasy 3BWc |
Wdowik Radosław | przedmioty samochodowe, przedmioty logistyczne, wychowawca klasy 1TPS |
Wieczorek Arkadiusz | religia |
Wieczorek Paweł | Historia, HIT |
Zdulska Joanna | chemia, fizyka, matematyka, wychowawca klasy 2TLb |
Żak Renata | język polski |