Dnia 22 listopada 2022 r. w naszej Szkole odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2022/2023 realizowanej jest pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada jest organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie.
Z naszej szkoły do etapu szkolnego przystąpiło 12 uczniów technikum ekonomicznego. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru z zakresu ubezpieczeń społecznych.
Do kolejnego etapu wojewódzkiego zgłoszeni zostali uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów: Julia Calik, Sara Mielczarek i Natalia Trzcińska. Trzymamy kciuki za Nasz zespół i z niecierpliwością czekamy na wyniki.