W dniu dzisiejszym mury naszej szkoły opuścili absolwenci trzech klas technikum czteroletniego. W obecności dyrekcji szkoły pani Beaty Mazurek, absolwentów, rodziców, grona pedagogicznego oraz młodszych kolegów i koleżanek pan Sławomir Kapica STAROSTA OLEŚNICKI wręczył nagrody w formie jednorazowego stypendium. Jest to nagroda dla najlepszych uczniów, którzy przez cztery lata swej nauki uzyskali bardzo wysoką średnią ocen oraz osiągnęli sukcesy sportowe. Wśród najlepszych w nauce znaleźli się: Julia Calik, Agata Kamzol, Natalia Trzcińska, Wiktoria Trzęsicka oraz Michał Górecki, natomiast najlepsi w sporcie okazali się Michał Górecki, Michał Kramarz oraz Maksymilian Obiegło. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim absolwentom powodzenia w życiu oraz połamania pióra na maturze.