26 września 2020 obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Jedną z akcji promujących ten dzień był konkurs na własnoręcznie zrobioną maseczkę ochronną promującą naukę języków obcych. Wszyscy uczniowie mogli wykazać się swoją pomysłowością, artystyczną duszą i humorem. Miejsce pierwsze (ex aequo) zajęli: Zuźlik Kuba 2 TPG oraz Dziergwa Hubert 2 TM, miejsce drugie: Porwisiak Dariusz 2 TLa oraz Kłobus Kuba 2 TPG, miejsce trzecie zajęła Nikola Zajdler z klasy 4 TME Wszyscy zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody 🙂 Gratulujemy pomysłowości i inwencji twórczej! Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach realizowanego w szkole projektu „Kompetentni nauczyciele gwarantem rozwoju kompetentnych uczniów.”