Bardzo dobrze zaprezentowali się lekkoatleci naszej szkoły w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.  W zawodach które odbyły się 22.09.2020 na Stadionie miejskim w Oleśnicy reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce w województwie, natomiast drużyna dziewcząt uplasowała się na VIII miejscu. Jeśli chodzi o wyniki indywidualne to najlepiej zaprezentował się Kacper Kowalski z kl IV TL, który zwyciężył w biegu na 200 m. uzyskując czas 24,3 s. tym samym ustanawiając nowy rekord szkoły!  Również świetnie wpadł Adrian Krawczyk z kl. II TM w biegu na 100 m. zajął III miejsce z czasem 12.00 s. Wisienką na torcie był występ sztafety męskiej 4X100 m, która zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal z czasem 47,8 s. Sztafeta pobiegła w składzie:  Adrian Krawczyk, Oskar Rek, Michał Kramarz i Kacper Kowalski.  Wśród dziewcząt najlepiej wypadła Aleksandra Szynczewska z kl. II TE w pchnięciu kulą. Ola zajęła IV miejsce. Gratulujemy. Opiekunami drużyn byli P. Durzyński  i M. Hanyż.