Dzisiaj w naszej szkole było niezwykle uroczyście. Początek roku szkolnego 2022/23 rozpoczęliśmy od przywitania uczniów klas pierwszych Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia. Jak co roku dokonała tego pani dyrektor Beata Mazurek. Szczególnym gościem był pan Starosta Oleśnicki Sławomir Kapica, który najlepszym z najlepszych wręczył nagrody w formie ufundowanych przez Powiat stypendiów. Beneficjentami nagród zostali uczniowie technikum, którzy uzyskali w poprzednim roku szkolnym średnią ocen co najmniej 5,0. Serdecznie gratulujemy sukcesu Michałowi Bernackiemu, Arkadiuszowi Bieńkowi, Julii Calik, Bartoszowi Gorządek, Michałowi Góreckiemu, Jagodzie Jabłońskiej, Agacie Kamzol, Marcie Marczak, Patrykowi Sikorze, Natalii Trzcińskiej oraz Darii Wilkowskiej.