W ramach współpracy nauczycieli  języka niemieckiego  szkół sycowskich, kolejny raz uczniowie mieli okazję pochwalić się znajomością tego języka. Dnia 07 kwietnia na scenie Centrum Kultury uczniowie szkół  podstawowych, liceum i technikum wystąpili w niemieckiej wersji „ Der gestiefelte Kater czyli Kot w butach”. W przedstawieniu wzięło udział trzech uczniów z naszej szkoły, są to Natalia Kuś – klasa 2TE -rola księżniczki, Wiktor Spychała – klasa 2TL – rola króla oraz Jakub Kowalewski – klasa 2 TM – narrator.Przedstawienie podobało się bardzo przybyłym tam przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych. Nasi „aktorzy” też bawili się doskonale z językiem niemieckim, miejmy nadzieję,  nie po raz ostatni.