Samorząd Uczniowski z pedagogiem szkolnym p. Beatą Warszewską z okazji dnia Dziecka zorganizował w szkole z okazji święta Dzień Gier Planszowych. Społeczność szkolna mogła spędzić jedną godzinę lekcyjną grając w ulubioną grę i zmierzyć się z kolegami. Wszyscy uczniowie mogli poczęstować się cukierkami ,którymi częstowali uczniowie klasy ITPS.Dla łasuchów była również możliwość zakupienia przepysznego sernika oraz muffinek.
Życzę Ci, abyś zawsze był otoczony kochającymi ludźmi i prawdziwymi przyjaciółmi. Niech Twoje dzieciństwo przynosi Ci niezapomniane wspomnienia, a dorosłość spełnia wszystkie Twoje marzenia. Bądź zawsze szczęśliwy i nieustannie rozwijaj swój potencjał. Wesołego Dnia Dziecka
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Samorząd Uczniowski