W ostatnich dniach z okazji Dnia Języków uczniowie naszej szkoły brali udział w ciekawych zajęciach językowych. Uczniowie mieli okazję szlifować znajomość języka angielskiego i niemieckiego poprzez gry i zabawy, które motywują zarówno do mówienia jak i poznawania kolejnych aspektów języka obcego. Młodzież przygotowała też prezentacje, które dostarczyły nam wielu ciekawych informacji o różnych krajach i językach. Była Brazylia, Japonia, Hiszpania, Włochy oraz Australia. Uczniowie świetnie się bawili i prezentowali ciekawostki o odległych zakątkach oczywiście w języku angielskim.

Dla uczniów było to ciekawe doświadczenie językowe i jeszcze większa motywacja do nauki kolejnego języka obcego. Powodzenia !!!