W czwartek 26 października w hali MOSiR w Sycowie odbył się Finał Powiatowy w Tenisie Stołowym chłopców. Zawody zorganizowali nauczyciele naszej szkoły Mateusz Hanyż i Przemysław Durzyński. Nasi chłopcy w składzie Bartłomiej Krowiarz, Kamil Szewczyk i Marcel Grygiel zajęli czwarte miejsce. Zajęte pozycja nie świadczy o tym jak ciekawie zaprezentowali się nasi uczniowie. W każdym meczu walczyli do ostatniej piłki, a przed ostatnim pojedynkiem z I LO w Oleśnicy mieli szansę na brąz. Szkoda straconej szansy bo medal był na wyciągnięcie ręki. Dziękujemy za dzielną postawę i gratulujemy dobrego występu. Zawody wygrała reprezentacja LO Syców, drugie miejsce zdobyło II LO w Oleśnicy a na trzecim stopniu podium stanęli chłopcy z I LO w Oleśnicy.