Umiarkowanym sukcesem zakończył się finał Powiatowy w Tenisie Stołowym, który tym razem odbył się 4 marca 2022 r. w hali sycowskiego MOSiR, a jego organizatorami byli nauczyciele wf naszej szkoły: Przemysław Durzyński, Dariusz Durzyński i Mateusz Hanyż. Turniej stał na wysokim poziomie, do którego dostosowały się nasze dziewczyny w składzie Zofia Nowak i Bożena Sobolewska, które stanęły na drugim stopniu podium zdobywając srebrne medale, tym samym uzyskując awans do finału strefy wrocławskiej. Nieco gorzej poszło reprezentacji naszych chłopców, choć w każdym meczu dzielnie stawiali czoła swoim rywalom. Nasza męska ekipa w składzie Kamil Szewczyk i Michał Sawicki zajęła ostatecznie piąte miejsce. Gratulujemy występu naszym reprezentantom i trzymamy kciuki za nasze dziewczyny w dalszej fazie rywalizacji.