Dzisiaj nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24. Z uczniami klas pierwszych spotkała się pani dyrektor Beata Mazurek, przedstawiciele Cechu Rzemiosł Rożnych w Sycowie oraz gość honorowy Starosta Powiatu Oleśnickiego. Pan starosta wręczył nagrody w postaci stypendium. Za bardzo dobre wyniki w nauce nagrodzono: Dawida Sztukowskiego, Jagodę Jabłońską, Patryka Sikorę, Michała Sobińskiego, Weronikę Wiernik, Michałą Bernackiego, Kamilę Sobolewską, Darię Wilkowską, Arkadiusza Bieńka, Jakuba Kurzaca, Sarę Mielczarek oraz Wiktora Bednarskiego. Nagrodę za osiągnięcia w zawodzie otrzymali: Hubert Łanowy, Marta Dzikowska oraz Jagoda Jabłońska. Nagroda za szczególne osiągnięcia w sporcie przypadła Natalii Tobaczuk. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom, a całej społeczności szkolnej życzymy dobrego roku szkolnego.