Uczniowie drugiej klasy technikum logistycznego w składzie: Kamil Pietzonka, Wiktor Spychała, Nicolas Londa, Wiktoria Wach, Karolina Zaskórska,  Asia Mencel, Martyna Wach i Ada Marczak zdobyli wyróżnienie w konkursie  na najciekawszą choinkę zorganizowanym  przez organizatorów Zlotu Mikołajów na naszym sycowskim rynku.

Nagroda  to dyplomy i  gra Quiz o świecie, którą wręczył uroczyście Burmistrz Sycowa Sławomir Kapica opiekunowi  – Annie Mak. Uczniowie malowali pingwiny ze starych zużytych żarówek  i wykonali łańcuch.Jest to naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie dla logistyków,  którzy wykonali  coś godnego podziwu z nieużytecznych rzeczy. Gratulujemy sukcesu! Choinkę można  obejrzeć  w sycowskim muzeum  do 20 stycznia 2016 r.