Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie: Jagoda Jabłońska (3 TL), Marta Dzikowska (4 TLa), Hubert Łanowy (4 TLa) oraz Michał Górecki (4 TLG) zakwalifikowali się do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej orgaznizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, uprawniając laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Uprawnienia dotyczące zwolnień z w/w pisemnych egzaminów są aktualne do zakończenia roku szkolnego 2026/2027.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale, który odbędzie się 14.03.2023 r.