W ubiegłym miesiącu, czyli w listopadzie uczniowie ze wszystkich klas mieli okazję na wykazanie się swoimi umiejętnościami artystycznymi. Do wykonania była własnoręcznie zrobiona bombka choinkowa – technika, materiały i wielkość – dowolna. Dziś wszystkie te prace możemy oglądać i podziwiać na korytarzach naszej szkoły. Oto lista uczniów, którzy chętnie włączyli się do akcji:
Ewelina Gawlikowska 2BWc, Norbert Hibszer i Mateusz Górzyński 4TPg, Wiktoria Juszczyk i Julia Burnecka 3BWb, Krystian Pisuła 1BWa, Zuzanna Chowańska, Daria Urbańska, Julia Śliwinska, Julia Owczarczak, Kateryna Zablotska z kl.2TLa, Nikodem Giernalczyk i Damian Kołecki 1TM ,Dawid Niedźwiecki 2TPS, Agata Kamzol 4TLG, Wiktoria Kubera 3BWa, Aleksandra Klepacz i Zofia Schab 1TE, Julia Jasińska 4TE, Wiktor Pawelski 2TPS, Katarzyna Łacina 1TLa, oraz z klasy 2TLb: Hanna Fuss, Nadia Kasprzak, Paulina Jarzyńska. Wszystkim serdecznie dziękujemy.