Z okazji Międzynarodowego Dnia Krajobrazu został, zorganizowały konkurs fotograficzny pod tytułem „Doceń lokalność”. Organizatorem była Pracownia Badań Krajobrazu Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego oraz Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Geograficznego. W ramach tego wydarzenia uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Z ogromną radością informujemy, że prace naszych uczennic zostały wyróżnione i znalazły się w czołówce konkursu. Dziewczyny wyjątkowo pięknie uchwyciły uroki lokalnego krajobrazu, co nie umknęło uwadze i uznaniu jury. Wiktoria Mak z klasy 2TLb zdobyła zaszczytne I miejsce, natomiast Hanna Wojtecka z klasy 2TLa zajęła III miejsce. W lutym na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się wystawa wyróżnionych prac. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom tego wyjątkowego sukcesu. Ich zdolności artystyczne doskonale oddają piękno otaczającej nas lokalności. Życzymy im dalszych inspirujących osiągnięć w dziedzinie fotografii oraz nieustającej pasji do odkrywania i doceniania wyjątkowości krajobrazów.