{gallery}/galeria/g_122/1{/gallery}W dniu 8 czerwca 2012r. uczniowie klasy III b Technikum w składzie Radosław Brudny, Łukasz Grzesik, Patryk Jarczak, Marcin Nowak, Marcin Pilarek, Patryk Poręba oraz Dawid Pustelnik zorganizowali turniej piłki nożnej „EURO SYCÓW 2012”. Turniej odbył się  na kompleksie boisk „ORLIK 2012” przy ulicy Ogrodowej w Sycowie.

 

W turnieju wzięło udział 8 drużyn pomiędzy 13 a 20 rokiem życia. Drużyny biorące udział w turnieju to: Fc Flaszka, Kantor Team, Total destruction, Różowe ananasy, Królewscy, Wyborowa, Chyba Ty oraz Ul.

Po przywitaniu zespołów i omówieniu zasad turnieju przez p. Jakuba Zmyślonego, który był sędzią, kapitanowie drużyn losowali grupy. Grupy liczyły po 4 zespoły i grał każdy z każdym. Do półfinałów przeszły po 2 drużyny z grupy.

Turniej zwyciężyły drużyny:

  1. Kantor Team
  2. Fc Flaszka
  3. Chyba Ty

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik drużyny Chyba Ty – Krzysztof Gracz.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Burzyński – zawodnik Kantor Team.

Organizatorzy serdecznie dziękują zespołom za udział w turnieju.

{gallery}/galeria/g_122/{/gallery}

Dodaj komentarz