5 kwietnia 2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w odbył się IX Powiatowy Konkurs Rachunkowości, którego celem jest propagowanie wiedzy z rachunkowości i finansów wśród uczniów Technikum w zawodzie technik ekonomista. Konkurs zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny ze szkół z Wrocławia, Sycowa, Twardogóry oraz Oleśnicy.

Podczas zmagań uczestnicy rozwiązywali zadanie praktyczne oraz quiz „Rachunkowość nie musi być nudna”.

Komisja konkursowa Komisja konkursowa pod przewodnictwem p. Anny Kocik wyłoniła laureatów:

• I miejsce zdobyła Anastaziia Kozhushna uczennica ZSEA we Wrocławiu,
  • II miejsce Nicole Janiszewska uczennica ZSP w Sycowie,
  • III miejsce Michał Kras uczeń ZSEA we Wrocławiu.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Anna Kocik doradca metodyczny ds. szkolnictwa zawodowego Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.