Z przyjemnością informujemy, że 7 uczniów zTtechnikum Logistycznego zakwalifikowało się do finału olimpiady logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Szczęśliwcami są: Sandro Tomaszczyk, Radek Kędzia, Kacper Dzikowski, Aleks Godlewski, Damian Duchnik , Szymon Gonera i Marek Rosik.

Finał Olimpiady odbędzie się 18 marca 2014 r. w murach MWSLiT  i składać się będzie z dwóch części. Zadaniem uczniów w pierwszej części będzie rozwiązanie przedstawionego problemu logistycznego, natomiast w drugiej finaliści poproszeni zostaną o uzasadnienie wybranego przez siebie rozwiązania.

Życzymy powodzenia!

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.olimpiada.logistyczna.mwsl.eu.

 

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody:

 

  • darmowy indeks
  • Międzynarodowa Konferencja Logistyczna
  • płatny staż
  • wyjazd studyjny

Życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz