Z okazji Światowego Dnia Wody, przypadającego 22 marca, nasza szkoła zorganizowała szereg aktywności, aby podkreślić znaczenie zasobów wodnych i edukować młodzież na temat ochrony wód. Jedną z inicjatyw był szkolny konkurs dotyczący zasobów wodnych, w którym wzięło udział 15 osób. Czołowe miejsca w konkursie zajęli: I miejsce: Mikołaj Nawrot kl. 3TLa, II miejsce: Daria Urbańska kl. 3TLa, III miejsce: Antonina Koprowska kl. 2TLa
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie do konkursu.
W ramach obchodów Dnia Wody przygotowano także gazetki tematyczne w gablotach na korytarzach szkolnych, które przybliżały różnorodne aspekty związane z wodą i jej znaczeniem dla życia na Ziemi.
Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach Dnia Wody i zachęcamy do dalszego zgłębiania wiedzy na temat wody oraz jej znaczenia dla naszej planety.