10 marca 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do IV edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których Partnerem Merytorycznym jest producent olejów Mobil.  Mistrzostwa, rozgrywane w kategorii Młody Mechanik, to konkurs dla uczniów szkół mechanicznych.

Z naszej szkoły w eliminacjach wzięli udział następujące dwuosobowe zespoły: Arek Płókarz i Patryk Bednarski, Patryk Wieczorek i Barek Lotka, Kamil Leszczyński i Grzesiek Blaźniak, Przemek Dołgan i Łukasz Wojtas, Kamil Garboliński i Michał Lotka, Sebastian Sztymela i Bartek Warszawki oraz Łukasz Gaździcki i Dawid Cichosz.

Finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia podczas targów Motor Show w Poznaniu. Do finału zakwalifikuje się trzydzieści drużyn z całej Polski. Partnerem honorowym projektu jest Włodzimierz Zientarski. Opiekunami konkursu są Magdalena Małolepsza i Radosław Wdowik

Dodaj komentarz