Świetny występ na swoim koncie zapisują tenisistki i tenisiści stołowi naszej szkoły. W Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się 6 marca 2019 R.  w Międzyborzu, drużyna dziewcząt w składzie: Zofia Nowak, Bożena Sobolewska, Sara Śliwińska pokonały wszystkie przeciwniczki zajmując – I MIEJSCE. Tym samym nasze dziewczęta uzyskały awans do Finału Strefy Wrocławskiej.

Również drużyna chłopców rozegrała bardzo dobre zawody. Chłopcy w składzie: Adrian Rak, Michał Kowalski oraz Michał Kamać zajęli II Miejsce, przegrywając nieznacznie z ZSP Międzybórz.

Kolejność końcowa:

Dziewczeta:

  1. ZSP Syców
  2. I LO Oleśnica
  3. LO Syców
  4. ZSP Międzybórz

Chłopcy:

  1. ZSP Międzybórz
  2. ZSP Syców
  3. II LO Oleśnica
  4. LO Syców

Bardzo dobrze spisały się nasze pingpongistki również w Finale Strefy. Zawody odbyły się 11.02 w Brzegu Dolnym i dziewczęta zajęły tam ostatecznie IV miejsce. Brawo!!!