W sobotnim (20.05.2017 r.) wyjeździe do Krakowa wzięli udział uczniowie z klasy drugiej technikum mechanicznego i ekonomicznego. W hali targów zobaczyć można było nie tylko nowinki ze świata motoryzacji, ale również samochody z poprzedniej epoki. Oprócz samochodów luksusowych pojawiły się również samochody sportowe i te, które przeżywają swoją drugą młodość tzn. po tuningu. Wyobraźnia właścicieli tych aut nie zna granic. Z auta, które normalnie warte jest może dwa tys. Złotych, właściciele zrobili auto warte kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Z targami połączona była również prezentacja Dacia Duster ELF CUP, jak również Nowego Opla Insignii i Skody Kodiaq. Dla zainteresowanych sportami samochodowymi nie brakło atrakcji. Na scenie głównej udzielany był wywiad i prezentacja samochodów zawodniczek: Karoliny Pilarczyk, Agnieszki Percz. Dla fanów zapachu spalonej gumy i mnóstwa spalin zaprezentowali się studenci AGH – Racing Team w swoich bolidach.

Premierę miał również pojazd marki POLARIS – Sportsman 1000 XP, jest to pojazd przeznaczony dla trudnego terenu. Oprócz samochodów zobaczyć można było również motocykle, te mniejsze jak i te całkiem sporych rozmiarów. Ku zaskoczeniu pojawił się również śmigłowiec i łodzie motorowe.

Dodaj komentarz