{gallery}/galeria/g_99/1{/gallery}W dniu 22-02-2012 roku uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej, wzięli udział w kolejnym przedsięwzięciu realizowanym w ramach Programu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku. W wyjeździe na Targi Pracy i Edukacji do Wrocławia pojechało łącznie 60 uczniów i czterech opiekunów. Celem wyjazdu było zapoznanie się z ofertą wyższych uczelni jak i potencjalnych pracodawców.  Zostały nawiązane porozumienia o wzajemnej promocji szkół i o ewentualnej współpracy.

 

Szkoły prezentowały swój dorobek i osiągnięcia jakie udało im się zdobyć na przestrzeni lat. Sposób prezentowania i zachęcania uczniów do podjęcia nauki, właśnie w ich szkole czy uczelni był bardzo zróżnicowany, od poczęstunków własnymi wypiekami, poprzez pokazy carving’u , aż do masażu.

Opiekunami wyjazdu byli:

mgr Beata Mazurek, mgr Iwona Ilska, mgr Edyta Noczyńska, inż. Radosław Wdowik

{gallery}/galeria/g_99{/gallery}

Dodaj komentarz