W dniach 6 i 7 kwietnia  2017 r. w siedzibie Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbył się III etap I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej – organizowanej przez Wydział Ekonomiczny uczelni.  Jak już informowaliśmy wcześniej,  do finału zakwalifikował się Łukasz Kubacki – uczeń  klasy IV technikum logistycznego.

Harmonogram olimpiady obejmował zawody  III stopnia w formie testu wielokrotnego wyboru z zakresu logistyki i spedycji. Organizator zafundował wyjazd studyjny do DCT w Gdańsku, który  jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre
i wizytę w Europejskim Centrum Solidarności związanym z byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

ŁUKASZ ZOSTAŁ FINALISTĄ OLIMPIADY. Otrzymał nagrody rzeczowe.  GRATULUJEMY!

Dodaj komentarz