{gallery}/galeria/g_75/1{/gallery}14 marca 2011  odbył się etap II i finał VIII Powiatowego Konkursu „MŁODZIEŻ ZARZĄDZA BANKIEM”. Uczniowie w ciągu 45 minut  odpowiadali na 20  pytań testowych o bankach  o zróżnicowanym stopniu trudności oraz niespodziance przygotowanej przez organizatora Konkursu,  gdzie za prawidłową odpowiedź otrzymywali 100 zł., natomiast za błędną odpowiedź minus 100 zł., za nie udzielenie odpowiedzi 0 zł…

Po napisaniu testu uczniowie w trakcie trwania drugiego etapu konkursu – podejmowania decyzji bankowych dotyczących stóp procentowych lokat bankowych i kredytów zostali zaproszeni na wykład Pana Stanisława Ogrodnika Wicedyrektora  Banku Spółdzielczego
w Dobroszycach na temat historii banku, produktów bankowych i klientów banku.  Na koniec prelekcji Wicedyrektor osobiście ogłosił wyniki konkursu i wręczył dyplomy z upominkiem w postaci koszulek sportowych, długopisów i smyczy z logo Banku Spółdzielczego..
Konkurs trwał od września do marca, gdzie dwa razy w tygodniu podejmowało  się decyzje odnośnie stóp procentowych kredytów i lokat bankowych.
Oto skład drużyn biorących udział w konkursie:

Bank „DDKbank”
Dzikowski Damian – kl. III c TE – prezes banku
Dawid Damian – kl. III c TE
Kruszelnicki Robert – kl. III c TE

Bank „VVAbank”
Walicki Bartosz – kl. II c TE – prezes banku
Wilkosz Joanna – kl. II c TE
Karalus Robert – kl. II c TE

Bank „MAPbank”
Raducka Paula – kl. II c TE – prezes banku
Wypchły Magdalena – kl. II c TE
Dolata Aldona – kl. II c TE

Naszym uczniom dziękujemy za reprezentowanie szkoły. Może w przyszłym roku będzie lepiej. Gratuluję Anna Mak. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

{gallery}/galeria/g_75/{/gallery}

Dodaj komentarz