W dniach od 4 do 8 stycznia 2010 roku w Bibliotece Publicznej w Sycowie została zorganizowana wystawa prac plastycznych na temat „Usuwamy azbest” wykonanych przez uczniów naszej szkoły pod opieką pani Joanny Zdulskiej i pani Beaty Warszewskiej. Celem tej wystawy było rozpowszechnianie wiedzy na temat szkodliwości azbestu.Prace zostały wykonane przez następujących uczniów: Kinga Guńda – klasa 1 b TH, Paula Raducka – klasa 1 c TE, Agata Wołniak, Malwina Lotka, Katarzyna Kujawa – klasa 1 d TL, Urszula Mazurek, Kinga Nędza – klasa 1 a ZSZ, Karolina Rusinek, Honorata Pasternak, Przemysław Kupczak – klasa 2 d TE, Kamil Wągrowski – klasa 2 a TM, Magdalena Szromnik, Monika Mazur, Patrycja Poziemba – klasa 2 a ZSZ, Małgorzata Pawlik, Patrycja Dryka – klasa 3 c TE, Magdalena Jeziorna, Wioletta Szulc – klasa 3 b TH oraz uczniowie klasy 1 a TM.

{gallery}galeria/219{/gallery}

Dodaj komentarz