W piątek 6-go czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gali Finałowej Konkursu „Mam haka na raka”, która odbyła się w Warszawie z udziałem Tadeusza Sławeckiego, sekretarza stanu w MEN. Ideą programu jest profilaktyka nowotworów układu chłonnego a co za tym idzie zwiększenie świadomości Polaków na temat tego schorzenia.

W tegorocznej edycji Programu udział wzięło w sumie 3573 uczestników, z czego do drugiego etapu zakwalifikowało się 485 osób (w tym nasi uczniowie). Każdy z uczestników wykazał się zaangażowaniem, pomysłowością, ale także pracowitością i wytrwałością w realizacji postawionych celów. Opiekunem i kierownikiem Programu na terenie naszej szkoły była Pani Beata Warszewska.

Więcej informacji:

www.mamhakanaraka.pl,

www.facebook.com/Mam.Haka.na.Raka,

www.youtube.com/user/MamHakaNaRakaPL.

Dodaj komentarz