Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie: Franciszek Fabian (3TL), Daria Wilkowska (4TLb), Zofia Galert (3TL), Patryk Sikora (4TLa), Jakub Kurzac (4TLb), Paweł Grondys (4TLb), Daria Urbańska (2TLa), Arkadiusz Bieniek (4TLb) i Martyna Łytka (2TLb) zakwalifikowali się do drugiego etapu (okręgowego) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „OD TECHNIKA DO LOGISTYKA 4.0”. Organizatorami konkursy byli: Międzyuczelniane Studenckie Koło naukowe „LogPoint” Politechniki Opolskiej i Uniwersytetu Opolskiego oraz Uczniowskie Koło Logistyczne „SIGMA” z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu online sprawdzającego wiedzę logistyczną. Test liczył 40 pytań i przewidywał ujemne punkty za błędną odpowiedź. Gratulujemy i trzymamy kciuki w drugim etapie.