{gallery}/galeria/g_115/1{/gallery}W dniu 21 maja 2012 r. nasza szkoła gościła Panią Beatę Krzesińską i Panią Lucynę Hnatio pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Oleśnicy. Uczniowie klas I ZSZ  oraz I a TM uczestniczyli w spotkaniu, które miało na celu przybliżyć i zapoznać młodzież z zadaniami i działalnością PCPR w Oleśnicy. Młodzież  została poinformowana czym zajmuje się placówka, jakiego rodzaju pomocy i wsparcia udziela rodzinom oraz osobom potrzebującym (samotnym rodzicom, młodocianym matkom, osobom starszym, niepełnosprawnym, nastolatkom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinnej i osobistej). Uczniowie dowiedzieli się również o idei zakładania rodzin zastępczych oraz zadaniach jakie są stawiane przed przyszłymi rodzicami.

{gallery}/galeria/g_115/{/gallery}

Dodaj komentarz