18 czerwca 2012 na placu Zwycięstwa zagości Mobilna Strefa Kibica Euro 2012. Będzie to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów futbolu. Poza samą transmisją meczu, odbywającego się w tym dniu, na wszystkich uczestników czekać będą liczne konkursy i animacje.

Organizatorzy zapewniają, że każdy kto odwiedzi strefę, nie będzie narzekał na nudę. Nie pozwoli na to zaplanowana cała masa atrakcji. Wśród nich konkursy na komentowanie meczu piłkarskiego, na wiedzę o polskiej reprezentacji albo na prawdziwego kibica. Miłośnicy piłki będę uczestniczyć w rozgrywkach na pneumatycznym boisku.

 

W specjalnej strefie Kuchnia Piłkarza, dopieszczane będą podniebienia kibiców, którym zaserwowane zostaną najlepsze potrawy i napoje, w sam raz na piłkarskie emocje.

Program Mobilnej Strefy Kibica Euro 2012 przedstawia się następująco:

15.15 – 15.25 – oficjalne otwarcie strefy przez władze powiatu i miasta
15.40 – 20.20 – animacje i konkursy, m. in. kalambury piłkarskie, konkurs na komentowanie meczu piłkarskiego, na wiedzę o samochodzie, na wiedzę o polskiej reprezentacji, na prawdziwego kibica.
20.20 – 20.24 – łączenie ze studiem przedmeczowym TVP
20.40 – 22.30 – transmisja meczu
22.30 – podziękowania za wspólną zabawę

Zakończenie imprezy planowane jest ok. godziny 23.

Mobilną Strefę Kibica na zlecenie Powiatu Oleśnickiego organizuje firma Prowokator EURO TRUCK Sp. z o.o. z Warszawy.

Pobierz plakat

Dodaj komentarz