W dniach od 14 do 20 marca 2018 r. oddaj głos na filmik przygotowany przez uczniów klasy 2 TE na temat „Mierz ryzyko kursów, czyli jak poruszać się na rynku walut”. Jesteśmy jedną z 20 drużyn z całej Polski zakwalifikowaną do 3 etapu konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym 2018” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Naszym zadaniem jest zgromadzenie jak największej liczby głosów i znalezienie się w grupie 12 drużyn, których filmy oceniać będzie jury.

Jak głosować?

Na stronie www.moje-finanse.junior.org.pl programu MOJE FINANSE w zakładce Głosowanie (https://moje-finanse.junior.org.pl/pl/Glosowanie) umieszczone są nakręcone filmy z różnych szkół. Pod każdym filmem znajduje się miejsce na wpisanie adresu mailowego i przycisk „głosuj”. Aby głos został zaliczony, należy potwierdzić oddanie głosu – link będzie na mailu. Z jednego adresu mailowego można oddać jeden głos.

Liczymy na wasze głosy!!!