{gallery}/galeria/g_136/1{/gallery}Dnia 8 grudnia2012 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Zlocie Mikołajów, który odbył się na Sycowskim rynku.  Mimo bardzo mroźnej temperatury naszym szkolnym „Mikołajom” humory jak najbardziej dopisywały. Agata Głowacz, Sara Smolis, Ewa Kaszczyszyn, Patrycja Trekiel oraz Hanna Kaźmierczak pod okiem pana Marka Larysia przygotowały kilka kolęd, pastorałek oraz krótkie słowo .

Także Szkolne Miniprzedsiębiorstwo –  w składzie Patrycja Trekiel, Alicja Jeziorna, Klaudia Gręda, Marlena Mikosiak, Kinga Mrowiec, Izabela Dembska  -pod okiem pani Anny Dąbrowskiej przygotowało piękne stoisko z świątecznymi ozdobami. Chcielibyśmy również bardzo podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy przyczynili się do przygotowania stoiska, jak również  zaangażowanym nauczycielom pani Edycie Noczyńskiej, pani Bożenie Orlikowskiej oraz panu Radosławowi Wdowikowi.

{gallery}/galeria/g_136/{/gallery}

Dodaj komentarz